Naše nádrže jsou vyráběny technologií svařováním z desek, pásů a konstrukčních prvků. Mohou stát na povrchu, nebo mohou být zapuštěny do terénu. Nádrže jsou dodávány bez vnitřní vestavby, nebo je lze osadit dle požadavku přepážkami, nornými stěnami, přepady, vstupními i výstupními hrdly. Je možné je na přání zákazníka opatřit víkem, poklopem, stavoznakem či ocelovými výztuhami a pod.

Veškeré nádrže vyrobíme dle Vašich individuálních požadavků. Konzultace i vlastní výrobu nádrží lze provádět přímo v místě realizace.

plastová nádrž

Plastové nádrže

Je možno je použít jako zásobníky chemikálií, neutralizační jímky, galvanizační vany, nádrže na mořící lázně, nádrže na silážní a močůvkové vody, jímky na odpadní vody, bazény a pod. Použitý materiál a technologie svařování zajišťují nádržím všestranné využití. Pro speciální použití v potravinářství je možné je vyrobit tak, aby vyhovovaly hygienickým předpisům pro styk s potravinami.

Výhody a přednosti plastových nádrží:

– zajištění dokonalé těsnosti nádrží a výborná chemická odolnost proti látkám agresivní povahy až do teploty 95oC

– při stavbě betonových jímek s využitím plastových nádrží odpadají náročné práce s vnitřním bedněním a úpravy zajišťující nepropustnost stěn

– potravinářská nezávadnost použitého materiálu

– vyhovuje předpisům Úřadu pro potraviny a léčiva

– nízká hmotnost

– nízké nároky na stavební připravenost

– možnost rychlého a jednoduchého zabudování

– vysoká životnost

– mimořádně krátké dodací lhůty

Ukázka realizovaných projektů z plastu: