Zastřešení bazénů a jejich typy: KLASIK, MONAKO, CASABLANCA, DALLAS

Zastřešení bazénu – typ KLASIK

Tento typ je cenově nejdostupnější. Obloukovitý tvar tohoto zastřešení je ze všech typů staticky nejodolnější vůči působení větru a sněhu. Proto je také nejvhodnějším typem pro horské oblasti.

Zastřešení bazénu – typ MONAKO

Monako je charakteristický svým originálním a přitažlivým designem. Rozdělení konstrukce na kopuli a rovnou část umožňuje zlepšenou funkcionalitu a zvyšuje užitné vlastnosti výrobku. Výhodou tohoto typu je podchozí výška po celé délce bazénu, která umožňuje příjemný pobyt po koupeli i za nepříznivého počasí. Samozřejmostí jsou dveře v boční stěně a v předním i zadním čele. Pro větší rozpětí modulů jsou používány speciální zesílené profily, které dostatečně zajišťují pevnost a bezpečnost konstrukce.

Zastřešení bazénu – typ CASABLANCA

Casablanca je luxusním typem zastřešení, které znásobuje všechny vlastnosti ostatních typů. Předností tohoto zastřešení je možnost bezkolejového posuvu. Stropní klenba zajišťuje zastřešení bezpečný a pevný tvar a svislé stěny umožňují uživatelům pohodlný pohyb pod všemi moduly. Toto zastřešení je navrhováno zejména tam, kde je požadavek na maximální využití vnitřního prostoru. Teleskopický efekt, libovolně umístitelné dveře a neomezený výběr velikostí jsou opět samozřejmostí. Tento systém umožňuje pohyb jednotlivých modulů bez použití kolejí, což ocení zejména zákazníci se zvýšenými nároky na celkovou estetickou úroveň okolí bazénu.

Zastřešení bazénu – typ DALLAS

Dallas nabízí luxus pro ty nejnáročnější zákazníky. Elegantní konstrukce umožňuje provedení od nenápadně nízkého zastřešení až po provedení, u kterého je možné pohybovat se vzpřímeně pod celou zastřešenou plochou. Dveře jsou instalovány do přední nebo zadní stěny. Atraktivně výjimečný a velmi příjemný vnitřní prostor je umocněn elegancí křivek nosných profilů, které jsou tvořeny kvalitní hliníkovou slitinou. I tento typ zastřešení splňuje všechny požadavky zákazníků na užitné vlastnosti a snadnou údržbu výrobku. Jednotlivé moduly lze pod sebe vzájemně zasouvat, nebo s nimi i parkovat v prostoru za bazénem, aby se v době zvýšeného provozu v okolí bazénu nestaly překážkou volného pohybu.