AMUR SYSTEM model IG-01

zařízení pro bezchlorovou úpravu vody

Zařízení pro bezchlorovou úpravu vody domácích i komerčních bazénů s objemem vody do 200 m3.

Nejzdravější a nejekologičtější metoda úpravy vody v bazénech

Tato technologie zajišťuje kvalitní bezchlorovou úpravu bazénové vody za pomoci elektronického systému, který produkuje neškodné kovové ionty, jež dokáží zničit ve vodě přítomné řasy, bakterie i viry.
Bezchlorová údržba vody

Amur – je ekologicky nezávadný čistící systém určený k čištěění vody v bazénech metodou založenou na vodní asanaci. Je to nejúčinněější přírodní cesta k likvidaci choroboplodných bakterií a řas. Obvykle používaný chlor nebývá při jejich ničení zdaleka tak úspěšný a navíc může velice poškodit lidské zdraví.

PŮSOBNOST SYSTÉMU AMUR

Amur: pracuje na systému elektrolýzy, při níž elektrický proud prochází mezi dvěma elektrodami instalovanými pomocí držáku do filtračního systému. Tímto procesem se z elektrod uvolňuje do vody stříbro, zinek a měď, čímž se voda dokonale ošetří

Stříbro: se používá ke sterilizaci pracovních potřeb například ve zdravotnictví. Ve spojení se zinkemm ničí stříbro bakterie a spolu s mědí zabraňuje rozmnožování vodních řas.

Zinek: změkčuje tvrdou vodu.

Měď: využívá se k ničení řas a většiny bakterií především mezinárodní průmysl. Řasy jako jednobuněčné organismy se zahubí, jakmile je obklopí roztok síranu mědnatého, což znamená, že měď hubí všechny řasy ve vodě.

Největší výhody systému Amur

Amur: pracuje pouze když je filtr v provozu. Protože uvolňující se stříbro, zinek a měď mají ve vodě limitovanou životnost, musí k tomu, aby byly účinné cirkulovat. Jen tak se dosáhne maximálního ozdravění vody v bazénu.

– velmi jednoduchá údržba

– minimální použití chemikálií a tím snížení provozních nákladů

– vytváření zdravějšího prostředí v bazénu

– ničení hnědých a zelených řas stejně jako bakterií

– v době nepřítomnosti (dovolené) zajištění čisté vody

– stabilizace pH

– změkčení vody

– docílení blankytně modré a hladivé vody

Další kategorie, které by Vás mohly zajímat: