Laminátový bazén – typ CARIBIK

Tento typ bazénu je díky svým užitným vlastnostem předurčen pro široký okruh uživatelů. Lze jej využívat jak pro odpočinek a zábavu, tak i pro sportovní činnost. Je velice oblíbený pro rodinné domky a chalupy. Nejvhodnější forma instalace je zapuštění do země.

Rozměry: 7900 x 3300 x 1200

Laminátový bazén – typ Atlanta

laminátový bazén Atlanta

Tento bazén má dokonale pevný a hladký povrch. Je vyrobený bez jakýchkoliv spár a bez svařování. Neoxiduje, nekřehne, je tepelně a tvarově stálý a velmi odolný proti mechanickému poškození. Konstrukce bazénu a jeho povrchová úprava umožňuje ponechat vodu v bazénu celoročně bez obav z poškození mrazem a zaručuje trvanlivost povrchu, který ani po letech nebledne a neztrácí lesk. Přes zimu musí být voda v bazénu napuštěna pod trysky a pod světla.

Rozměry: 7550 x 3550 x 1400

Laminátový bazén – typ Monako

Jedná se o další z řady sklolaminátových bazénů, které svou kvalitou použitého materiálu a dílenským zpracováním předčí v mnoha aspektech mnoho druhů bazénů nejen materiálem, ale i životností. Je vhodný nejen pro exteriérové, ale i pro interiérové výstavby. Samozřejmostí je široká škála příslušenství k bazénu, např. vestavěné schody, nerezové žebříky, filtrační zařízení, zastřešení atd.

Rozměry: 6100 x 3350 x 1300

Další kategorie, které by Vás mohly zajímat: