Inteligentní robot pro vysávání dna bazénu

– snadno ovladatelný

– optimální sací výkon

– silná turbína

– pro bazény všech tvarů a typů

– kompaktní konstrukce

– účinný ovládací program

– nízká cena

Vysoce účinná patentovaná turbína “POWER FLEX” je hnací silou nové řady vysavačů “FUN”. Tato turbína generuje dostatečné sání u všech druhů aplikací a povrchových podmínek (dlaždicové, betonové bazény) při provozu s čerpadly s průtokem nad 5 m3. Revoluční turbínový systém “POWER FLEX” používá pružné lopatky na přísunové straně vysavače, které se nepřetržitě pohybují nezávisle na zatížení špínou a povrchových podmínkách. Toto zajišťuje maximální výkon za jakýchkoliv podmínek. Závěšené klapky na spodní straně vysavače se nepřetržitě přizpůsobují povrchovým podmínkám a tvoří dokonalý sací kanál ve středu vysavače. Odpad, jako je listí, písek, mrtvé řasy, lze bez problémů odstranit maximálním tahem čerpadla.

Speciální mechanický program

vede vysavač prakticky jakýmkoli směrem bazénu několikrát během filtračního cyklu a proto zajišťuje 100% spokojenost uživatele bazénu. Pět odlišných mechanicky řízených otáček zajišťuje pružnost pro únik při zaseknutí v rohu a také umožňuje plné pokrytí plochy. Velká kola zajišťují, aby mohl přejíždět překážky, jako jsou dnové výpusti, nerovný povrch a stoupání. Používá tlak vtékající vody přímo z trysky bazénu. Proto lze větší nečistoty vyjmout z filtračního sáčku připevněného na vysavači. Filtrační sáček je oddělitelný a snadno se čistí. Je ideální pro venkovní bazény s velkým hromaděním listí a špíny.

Masivní konstrukce

použitím vysoce kvalitních materiálů zajišťuje dlouho životnost výrobku. Velká stabilní kola, masivní ozubená kolečka, 7 mm osy z nerez oceli (316) a 11 mm hnací hřídel Vám zajistí mnoho najetých kilometrů.

Šířka trasy čištění

200 mm je navržena pro bazény do 15 m délky. Příjemný design a mimořádně tichý chod činí strojem, který je ohleduplný vůči svému okolí.

Vhodné pro velikosti bazénů

standard
do 8 m do 10 m do 10 m do 10 m

volitelně*
do 12 m do 15 m do 15 m do 15 m

* v kombinaci se speciální plovoucí hadicí

manipulace a ovládání jsou snadné a uživatelský jednoduché.

Zapomeňte na pracné vysávání dna bazénu vlastními silami a nechte práci udělat tímto vysavačem.

Volitelné příslušenství

vodní vysavač – příslušenství vysavače

speciální plovoucí hadice 3+1
speciální plovoucí hadice 11+1

bezpečnostní ventil
Vhodný pro všechny automatické vysavače bazénů. Tento bezpečnostní ventil reguluje sání čerpadla a přepíná na Adaptér plný obtok jakmile je sací otvor plně zablokován.

Další kategorie, které by Vás mohly zajímat: