Odvlhčovač Amcor D 750
zařízení pro odstranění vlhkosti vzduchu

Použití

Odvlhčovače Amcor jsou nezbytné pro vntřní bazény, u nichž není zřízena vzduchotechnika. Odstraňují ze vzduchu vlhkost, zamezují kondenzaci páry na oknech a stěnách a odstraňují tak příčinu vzniku plísní. Odvlhčovače Amcor lze využít všude, kde vznikají problémy se zvášenou vhlkostí vzduchu – v bazénech, v rehabilitačních či telekomunikačních centrech, restauracích, kadeřnických salonech, prádelnách, výrobnách těstovin, kuchyních apod. Odvlhčovače jsou vybaveny prachovými filtry a zároveň s odvlhčením zlepšují čistotu vzduchu.

Popis

Odlvhčovače jsou vyrobeny z kvalitního nekorodujícího materiálu. Jsou konstruovány tak, že vzdušnou vlhkost odstraňují na principu tepelného čerpadla. Při vhodném použití udrží vlhkost vzduchu v rozmezí 20-80 %. Součástí výbavy je automatické odmrazování. Vzhledem k jednoduché instalaci a snadné údržbě lze odvlhčovače Amcor použít jak ve stařších, tak i v nově budovaných prostorách.

Specifikace

Odvlhčovač D 750 je moderní zařízení s příjemnou vnější úpravou. Svou velikostí se řadí spíše do skupiny menších zařízení. O to více překvapí svým výkonem. Při optimálních podmínkách je schopen odvlhčit 30 litrů vody denně. Odvlhovač Amcor D 750 váží pouhých 21 kg a je vybaven kolečky a výšuvným držadlem. Kondenzát je možné zachycovat do zásobníku na zkondenzovanou vodu nebo ho lze odvádět nepřetržitě hadicí mimo odvlčovač. Díky svému výkonu, nízké hmotnosti a jednoduché obsluze má odvlhčovač D 750 mnohostranné využití.

Technické
parametry

Odvlhčení
při 30oC,
RH = 70 % (l/den)

30

Přefiltrovaný
obj. vzduchu (m3/hod)

300

Nasávání
vzduchu

zadem

Výtlak
vzduchu

nahoru

Objem
zásobníku kondenz. vody (l)

6,5

Napojení
hadice kondenz. vody (mm)

13

Tepelný
výkon (W)

1300

Plocha
filtru vduchu (cm2)

480

Elektrické
napájení

230V/50 Hz

Elektrický
příkon (W)

700

Elektrické
krytí

IP 43

Chladivo

R 134A/340 g

Provozní
teplota vzduchu (oC)

10 – 35

Rozměr š/v/h
(mm)

H390/612/274

Hmotnost (kg)

21

Další kategorie, které by Vás mohly zajímat: